U divorcua nga bashkëshortja me 3 fëmijë, Hulk lidhet me mbesën e saj

Sulmuesi i njohur brazilian Hulk, i cili aktualish është pjesë e Shangahit në kampionatin kinez, është ndarë nga partnerja e tij, Irana Angelo de Souza, për t’u lidhur me mbesën e saj Kamila.

Hulk dhe Iran ishin të lidhur prej plot 12 vitesh dhe kanë së bashku 3 fëmijë. Çifti vendosi të ndahej pas problemeve të hasura së fundmi, ndërkohë që braziliani i ka surprizuar të gjithë me vendimin e tij, duke u lidhur me mbesën e ish-bashkëshortes.

Lajmi është konfirmuar nga vetë mediat vendase të cilat raportojnë se Hulk ka telefonuar së fundmi prindërit dhe të vëllain e Kamilës  për t’i thënë për lidhjen re. Lojtari dhe e reja kanë nisur një marrëdhënie së bashku që nga muaji tetor, dhe kanë mbajtur larg publikut informacione.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT