Turqia-Shqipëria, goli i parë (VIDEO)

Shqipëria dhe Turqia janë duke zhvilluar ndeshje miqësore në Stamboll.

Shqipëria ka kaluar në epërsi prej 1-0.

Golin e parë në këtë takim e ka shënuar Armando Sadiku në minutën e 24-të./Drenicapress.info/