Turqia-Shqipëria, goli i dytë (VIDEO)

Shqipëria dhe Turqia janë duke zhvilluar ndeshje miqësore në Stamboll.

Shqipëria ka dyfishuar epërsinë prej 2-0.

Edhe golin e dytë në këtë takim e ka shënuar Armando Sadiku në minutën e 39-të./Drenicapress.info/