Turqia shënon golin e parë ndaj Shqipërisë (VIDEO)

Shqipëria dhe Turqia janë duke zhvilluar ndeshje miqësore në Stamboll.

Shqipëria është duke udhëhequr me rezultat prej 2-1.

Golin e parë për turqit në këtë duel e kanë shënuar në fillim të pjesës së dytë./Drenicapress.info/