Turqi-Shqipëria, shënohet edhe goli i pestë (VIDEO)

Shqipëria dhe Turqia janë duke zhvilluar ndeshje miqësore në Stamboll.

Turqia ka ngushtuar epërsinë e Shqipërisë në 2-3.

Golin e pestë në këtë takim e ka shënuar Akbaba në minutën e 60-të./Drenicapress.info/