Tronditet Llausha e Skenderajt, ky person humbë jetën pasi u godit nga rrufeja (FOTO)

Xhavit Babaj nga fshati Llaushë e Skenderajt gjeti vdekjen pasi u godit nga rrufeja, shkruan Drenica Press.
Sipas burimeve tona i ndjeri pas goditjes nga rrufeja ishte në gjëndje të rëndë shëndetësore për disa orë dhe po trajtohej në spital, por si shkak i goditjes së rëndë që pësojë nuk mundi të mbijetojë.

Mësohet se varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër ditë e hënë me datë 15.08.2022 , në ora 13:00 në fshatin Llaushë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT