Trishtuese/ Arrestohet gjyshi shqiptar, ngacmonte seksualisht 4 mbesat

Një ndodhi e rëndë familjare ka tronditur Selanikun.

Mësohet se një gjysh shqiptar, 76 vjeç ka rënë në pranga për shkak se ngacmonte seksualisht katër mbesat e tij; përkatësisht 16, 12 dhe 9 vjeçe (binjake).

Top Channel

- Advertisement -

MË TË FUNDIT