Tri vetura aksidentohen në Sllatinë, kolonë e gjatë (Foto)

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Pejë.

Në mëngjesin e sotëm në magjistralen Prishtinë-Pejë, më saktë në Sllatinë, tri vetura janë aksidentuar. Po ashtu shtylla elektrike e ndriçimit të rrugës është rrëzuar, raporton lajmi.net

Policia e Kosovës ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka kryer procedurat e nevojshme, por deri më tani nuk dihet për gjendjen e të aksidentuarve.

Megjithatë, siç raportohet nga vendi i ngjarjes, ky aksident ka shkaktuar kolonë të gjatë dhe pritjet e drejtueseve të veturave kanë qenë të gjata për të dalë nga kolona./lajmi.net.

aksidenti 1

aksidenti 2

- Advertisement -

MË TË FUNDIT