Tri ditë zie në Francë

Franca ka shpallur tri ditë zie pas sulmit terrorist në Nicë, që ndodhi mesnatën ndërmjet të enjtes dhe të premtes.

Autoritetet kanë bërë të ditur se zi do të mbahet më 16, 17 dhe 18 korrik.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT