Trepça ’89-Vikingur, karton i kuq

Po zhvillohet takimi në mes të Trepcës 89 dhe Vikingurit për kualifikimet për Champions League.

Trepca 89 ka mbetur me një lojtar më pak, pasi Blerand Kurtishaj brenda katër minutave ka marr dy kartona të verdhë.

Ndeshjen e parë e ka fituar Vikingur me rezultat 2-1 në Ishujt Faroe./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT