Tre ministra të LDK-së sot vizitojnë Istogun

Paradite në Komunën e Istogut do të qëndrojnë tre ministra të Qeverisë së Kosovës.

Që të tre këta ministrja vijnë nga LDK, ndërkaq edhe kryetari i kësaj komune vjen nga kjo parti, transmeton Klan Kosova.

Haki Rugova do të jetë nikoqir i ministrit të Brendshëm Agim Veliu, ministrit të Infrastrukturës Arban Abrashi dhe atij të Bujqësisë Besian Mustafa.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT