Tre gola për tre minuta e bën Dortmundi (video)

 

Borusia Dortmund ka treguar forcën përball Legias së Varshavës.

Goli i polakëve në minutën e 10-të vetëm sa “ndezi” gjermanët të cilët për tre minuta kaluan në avantazh prej 3-1!

Kagava (17’, 18’) dhe Nuri Sahin (19’) quan në delir tifozët vendas.

Pas pjesës së parë Borusia-Legia 5-2./Drenicapress.info/

https://www.dailymotion.com/video/x532f0e_shinji-kagawa-goal-hd-borussia-dortmund-1-1-legia-warszawa-22-11-2016-hd_sport

 

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT