Transformim si ky vështirë se keni parë, nga një depo në një shtëpi luksoze (Foto)

Kjo depo nuk ishte prekur nga askush që nga viti 1980 dhe ishte afër rrënimit.

Por Mark Parmenter e shndërroi këtë depo një një shtëpi luksoze dhe thuhet se ka një çmim astronomik, prej 1 milionë paund, trasnmeton lajmi.net.

Kjo ndërtesë është në Angli dhe Parmenter kishte filluar të punonte në transformimin e kësaj ndërtese.
Restaurimi pothuasje zgjati 2 vite dhe tashmë janë publikuar fotot e para të kësaj ndërtese. /Lajmi.net/

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com