Transferimi i Arda Turan ndryshon formacionin te Barcelona (foto)

 

Ardhja e Arta Turan në Barcelonën, pritet që ta ndryshoj edhe formacionin në mesfushën e Barcelonës.

Goal.com ka publikuar formacionin e Barcelonës me Arda Turanin brenda saj.

Sipas sajtit anglez i sakrifikuari pritet të jetë Iniesta, pasi Turan, Buskets dhe Rakitic do të jenë në qendër të fushës./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT