“Tkan nxan e t’kan rreh”, Kika e ofendon rendë Lulzimin

Kreshnik Husaj i njohur si Kika, moderatori i emisionit “It’s my Love” ka vazhduar duke e ofenduar konkurrentin Lulzim Jashari, pasi ky i fundit e kishte përmendur në një intervistë.

Kika ka reaguar përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, pasi Lulzimi e kishte përmendur atë në një intervistë javën e kaluar.
“Ky far vori mpaska permen prap, o i shkret para se mem permen mu shko ha buk, e msohu me fol se ke dal en shehër”, ka shkruar Kika në story.

Gjithashtu Kika ka thënë se Lulzimin e kishin rrahur dhe ofendimet kanë vazhduar të behën me të rënda.

“O Lul mos harro se njerzit për 20 euro te qojn naper hotela et majn 24 ore, apo ke harru e po ta rikujtoj, besa edhe tkan nxan et kan rre.”

“Harrova met than Valoni per ty a osht strejt apo shënues se per gollman e di qe mbron mir, e di en shqiperi saher ke mbrojt dyshe e treshe, o zot jepi men”, përfundoi ai./Express

/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT