Tjetër tërmet godet Shqipërinë, lëkundje 5 Ballë

Një tjetër tërmet është dëgjuar para pak sekondave.

Lëkundjet ishin të forta dhe zgjatën disa sekonda.

Lëkundjet sizmike ishin me epiqendër 2 kilometra nga Durrësi, dhe 31 kilometra nga Tirana me magnitudë 5 balle.

vijon…

- Advertisement -

MË TË FUNDIT