Tjetër largim i madh nga Roma!

 

Pas largimit të Miralem Pjanic nga Roma në drejtim të Juventusit, romakët mund të mbesin edhe pa boshnjakun tjetër në skuadër.

Sipas mediave italiane, Beshiktashi është i interesuar për transferimin e sulmuesit Edin Dzeko.

Madje ato shkojnë aq larg sa që menaxheri i lojtarit do të takohet shumë shpejt me drejtorin sportiv të klubit turk për të arritur marrëveshjen.

Dzeko mbylli një sezon zhgënjyes te Roma dhe mundësia për një largim është e madhe në kërkim të stimujve të ri./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT