“TIGRAT E ZI” shpalosin llogon e komandantit legjendar Adem Jasharit! (foto)

 

Gjatë duelit final për Digitalb Kupën e Kosovës, në mes të KF Feronikelit dhe KF Trepcës’89, tifozët e KF Feronikelit kanë shpalosur llogon me mbishkrimin UÇK dhe figuren e komandantit legjendar Adem Jashari.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT