“Tigrat e Zi” dje në Prizren përmes 20 fotografive

 

Se dashuria për skuadren e zemrës nuk njeh kufi, kjo u dëshmua edhe dje. Ishin tifozët e KF Ferronikelit të cilët në mënyrë masovike u nisën nga Drenasi në drejtim të Prizrenit për ta përkrahur skuadrene tyre.

Përkrahja e “Tigrave të Zi”, motivoj futbollistët e Ferronikelit të cilët mposhtën Hajvalinë dhe nisën festën e titullit, por FFK-ja ua shtyu për javën tjetër zyrtarizimin e tij./DrenicaPress/

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT