Tifozja e flaktë e futbollit dhe Kombëtares kuqezi (FOTO)

Modelja shqiptare Rike Roçi, e cila aktivitetin e saj e zhvillon në Itali, ka postuar një foto tepër seksi në të brendshme.

Ajo u bë e njohur pas paraqitjes së saj gjatë Kampionatit Evropian në Francë më 2016, edhe pse ajo kishte bërë famë edhe me paraqitjet e saj në Big Brother Albania.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT