Tifozi shqiptar, Canës: Ti je heroi ynë, por Juventusi është dashuria jonë (foto)

 

Në prag të ndeshjes në mes Juventusit dhe Lacios, si zakonishtë stadiumi është i stërmbushur. E në “Juventus Stadium” ishin edhe dy tifozë shqiptar, të cilët përkrahen Juven, kundër heroit të tyre Lorik Canës.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT