Tifozët mësyjnë gjyqtarin, ja çfarë bën polici (VIDEO)

Një ndeshje në Moldavi mes Prut dhe Spicul ka pasur një fund të pazakontë.

Skuadra vendase mbeti e pakënaqur me gjykimin e ndeshjes dhe për këtë gjë fajësuan arbitrin.

Tifozët e skuadrës së Prutit u futën në fushë duke e sulmuar arbitrin kryesor, i cili vrapoi drejt vijës fundore për t’i shpëtuar ndonjë sulmi të tyre.

Në këtë moment delikat në ndihmë i ka ardhur një polic, i cili e ka shoqëruar deri në dhomat e zhveshjes.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT