Tifozët e Realit duan largimin e presidentit

 

Humbja e thellë Realit nga rivali më i urryer, Barcelona, tifozët madrilene e kanë pritur shumë keq.

Ata në stadiumin “Santiago Bernabeu” kanë kërkuar largimin e presidentit të Realit, Florentino Perez. Ishte ky i fundit që shkarkoi Carlo Ancelottin dhe në vend të tij emëroi Rafa Benitez./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT