Tifozët e Naftëtarit improvizojnë tribuna për ta ndjekur skuadren (FOTO)

 

Takimi në mes të Naftëtarit dhe Dinamos në Katëgorinë e Dytë të futbollit në Shqipëri, luhej pa tifozë, pas një dënimi nga FSHF-ja, tifozët e KF Naftëtarit improvizuan tribuna për ta ndjekur skuadren e tyre.
Makinerit që ishin duke punuar në rrugë aty pranë staadiumit, tifozët i morën dhe i vendosën pranë rrethojave të stadiumit “Bashkim Sulejmani” në Kucovë për të ndjekur skuadren e tyre të zemres!!!
- Advertisement -

MË TË FUNDIT