Tifozët e Kosovës kanë përgatitur një baner special për FIFA-n (FOTO)

Tifozët e Kosovës janë gati për ndeshjen e sotme Finlandë – Kosovë.
Ata e kanë përgatitur dhe një baner në të cilin shkruan ‘Kosova është zemra e FIFA-s”, raporton Gazetaolle.com nga qyteti i Turkut ku do të zhvillohet ndeshja.

Takimi Finlandë – Kosovë nis në ora 20:45.

ps - Copy

- Advertisement -

MË TË FUNDIT