Tifozeria e Liverpoolit me këtë koreografi do t’i thotë lamtumirë Steven Gerrard-it

Për tifozët e Liverpoolit ndeshja mes Liverpoolit dhe Crystal Palace ndoshta do të jetë në plan të dytë. Pasi momenti më prekës do të jetë lamtumira që do ti jep Steven Gerrard klubit të tij të zemres Liverpoolit.

Kapiteni legjendar, në fund të stinorit, do të marr rrugë për në futbollin amerikan. Ndërkaq tifozët e Liverpoolit, i kanë përgatitur një koreografi kapitenit të tyre legjendar./drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT