“Ti sjell drogë nga Afganistani” Arjani shpërthen ndaj ‘mjekut popullor’ të “Për’puthen”

Pati një debat të ashpër mes Arjan Konomit dhe Kristianin.

E gjithë kjo erdhi pasi shumë herë kanë mos pajtime mes vete, shkruan Indeksonline.

Ishte Arjani ai i cili nuk i beson se është mjek popullor, duke e akuzuar se ai sjellë drogë nga Afganistani, dhe për këtë duhet të arrestohet.

Kristjani u çua nga karrigia dhe tha : “Nuk ke fytyrë ti, mos guxo të më dëmtosh imazhin si mjek popullor, sepse ajo nuk është drogë është çaj maço, kërkojeni në google ose ku të doni, madje mos bëj kot, se ke qenë dhe ti vetë që ma ke kërkuar”./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT