“Thirrem miss”, Ronela Hajati ngrit akoma më shumë temperaturat sot

Ronela Hajati ka provokuar keq me foton e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, ka zgjedhur që t’i provokoj rëndë fansat e saj në Instagram.

Ajo ka pozuar në të brendshme dhe duket tejet seksi. Ronela njihet për format e saj trupore edhe lidhur me këtë çështje ka pasur komente të shumta.

“Hajde baby thirrem miss!”, ka shkruar ajo pranë postimit.

Edhe sa i përket muzikës, Ronela është një prej emrave të suksesshëm.

View this post on Instagram

Hajde baby thirrem miss! @iljanstermolli @sagerimakeup ❤️

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

- Advertisement -

MË TË FUNDIT