Thehen rregullat e pandemisë në Llaushë të Poshtme, goditet një person me veturë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person është goditur me veturë gjatë 24 orëve të fundit ne vendin tonë.

Ngjarja ka ndodh në fshatin Llaushë e Poshtme e Podujevës dhe po trajtohet si mosveprim sipas dispozitave shëbdetësore gjatë pandemisë.

“Fsh. Llaushë e Poshtme, Podujevë 25.03.2020 – 07:20. Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar duke mos respektuar vendimet dhe masat e ndërmarra ndaj përhapjes së pandemisë ka dal me veturën e tij dhe ka goditur viktimën mashkull kosovar”, thuhet në njoftim.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT