Thaçin e rrethojnë dy miliarderë (Foto)

Hashim Thaçi është duke ndjekur çdo ndeshje sportive të shtetit tonë që po zhvillohen nëpër vende të ndryshme të botës.

Kësisoj, Thaçi nuk mungoi edhe në ndeshjen e mbrëmshme të përfaqësues së Kosovës ndaj Finlandës, transmeton Indeksonline

Presidenti është parë mbrëmë në Turku, i  shoqëruar me dy miliarderët shqiptar.

Bëhet fjalë për Lazim Destanin e Maqedonisë(Pronari i ekipit “Shkëndija”) si dhe presidentin e AKR-së, Behgjet Pacolli.

Ata vendin tonë e përkrahën duke mbajtur edhe nga një shall me logo të Republikës.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT