Thaçi pinë kafe pran protestuesëve të opozitës (foto)

 

Pas miratimit të projektligjit për buxhetin e Kosovës për vitin 2016, ku opozita hodhi gaz dhe sprej, Thaçi është parë duke pirë kafe në njërin prej lokaleve afër Qeverisë, 50 metra larg të të cilit po protestonin edhe rreth 50 militantë të partive opozitare.

Bashkë me Thaçin janë parë edhe ministri i Drejtësisë, Hajredin Kuçi dhe ai i Bujqësisë, Memli Krasniqi./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT