Thaçi: Pagat e administratoreve dhe arsimtareve te mos preken!

Sot, kryetari i PDSH-se, Menduh Thaçi se bashku me Komisionin per Shendetesi mbajti konference per shtyp ku foli per gjendjen aktuale me koronavirusin dhe rekomandimet per masat ekonomike, shkruan Gazeta Express.

Me poshte gjeni linkun e videos ku Menduh Thaçi apelon qe pagat e administratoreve dhe arsimtareve te mos preken.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT