Thaçi: Fantastike! Gjithnjë më afër “Euro 2016″!

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm, Hashim Thaçi, nuk ka mundur pa e komentuar vendimin e CAS që i jep tri pikë Shqipërisë në duel me Serbinë.

Thaçi nëpërmejt një postimi në Facebook, ka shkruar se kjo është fantastike duke uruar të gjithë për këtë vendim.

“Fantastike! Gjithnjë më afër “Euro 2016″. Gëzuar Shqipëri”, ka shkruar ministri i Punëve të Jashtme Hashim Thaçi në llogarinë e tij në Facebook./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT