Thaçi e Veseli nisen për Prekaz

Përfaqësues të lart të institucioneve të vendit pritet të vizitojnë Prekazin me rastin e 35 vjetorit të rënies heroike të Tahir e Nebi Mehës.

Sipas agjendës, kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli dhe presidenti i Republikës, Hashim Thaçi pritet të bëjnë homazhe në kohë thuajse të njëjtë, transmeton Indeksonline

Kryeparlamentari Veseli do të jetë në ora 10:00 ndërsa presidenti Thaçi në ora 10:10.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT