“Tevez nuk mund të zëvendësohet”

 

Ish-mesfushori i Juves, Pavel Nedved, ka thënë se largimi i Carlos Tevez është një humbje e madhe dhe zëvendësimi i tij është i pamundur.

“Zëvendësimi i Tevezit është i pamundur dhe normalisht se është një humbje e madhe për ne, sepse ai ishte lideri ynë në dy vitet e fundit. Ai mori vendim që të jetë më afër familjes dhe ne e respektojmë këtë”, tha Nedved, që akualishtë është zyrtar i lart te klubi torinez.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT