Tetë viktima dhe 68 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar edhe 8 viktima si pasojë e COVID-19.

Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 68 raste të reja të infektuara me këtë virus.

Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT