Tërmkolli: Përpjekja për të më “zhdukur”, pas Mustafës po vazhdon edhe nga Abdixhiku

Anëtarja e LDK-së, Melihate Tërmkolli, ka thënë se përpjekja për ta ”shuar në politikë” po vazhdon edhe nga kryetari i ri, Lumir Abdixhiku.

Tërmkolli shprehet se kjo po ndodhë edhe përkundër tentimeve të mëparshme të Isa Mustafës dhe ekipit të tij, njofton Klan Kosova.

Diferencimi ideo-politik dhe përpjekja për të më “zhdukur”, po vazhdon. Pas Isës & Co, tani halli i Lumirit?!
Edhe në 1989-tën më diferencoi deri në “zhdukje” politika gjenocidale e Millosheviqit të cilës i shërbente Isa, që natyrshëm e vazhdon Lumiri.
Eu, eu, ku kemi ra
#MT”

- Advertisement -

MË TË FUNDIT