Tërmeti në Shqipëri lë pa kulm mbi kokë familjen, natën po flejnë në rimorkio

Tërmeti i 26 nëntorit solli dëmtime të shumta edhe në godinat e fshatit Kullë, në bashkinë Sukth.

Ndër të prekurit është edhe familja Shahini, e cila aktualisht po fle në rimorkio zetori pasi pallati ku anëtarët banonin rezulton i rrezikshëm dhe i pabanueshëm. /tch/

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com