Tërmet në Kosovë, ja ku ishte epiqendra

Tërmet në veri të Kosovës

Dridhje toke janë regjistruar në veri të Kosovës pasditen e së mërkurës, rreth orës 17:35.

Sipas faqes EMSC, tërmeti ka qenë i shkallës 4.3 ballësh, ndërsa epiqendra e tij raportohet të ketë qenë 18 kilometra në veriperëndim të Mitrovicës, 21 nga Leposaviqi dhe 52 kilometra nga Prishtina.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com