Tërmet me magnitudë 3.4 shkallë

Një tërmet i lehtë ka goditur Tiranën mesnatën e sotme në orën 23.54.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Krrabë, 20 kilometra larg kryeqytetit.

Raportohet se lëkundjet sizmike ishin me magnitudë 3.4 shkallë, në thellësi 10 km.

Nuk ka raportime për të lënduar dhe për dëme materiale.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT