Tentim vrasje në Prishtinë

Policia ka njoftuar se dje rreth orës 17:13 në Prishtinë, persona të panjohur kanë qëlluar me armë zjarri ne drejtim te viktimës mashkull K-Shqiptar.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor ne QKUK.

Lidhur me rastin është informuar prokurori. Rasti po hetohet nga njësitet kompetente policore.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT