Tensionohet keq situata në It’s my Love, Ganja e gjuan me pije energjike Lulin (VIDEO)

It’s My Love vazhdon këtë të shtunë më puntatën e nëntë e cila ka sjellur tensione të mëdha mes konkurrentëve

Sot është publikuar promo e emisionit të nëntë të It’s My Love.

Kësaj radhe është bërë zhurmë shumë e madhe mes konkurrenteve dhe në disa momente ka eskaluar situata.

U përmenden shpullat, derisa Ganja gjuajti në drejtim të djemve me një kanaçe të pijes energjike.

Se çfarë na pret këtë të shtunë ne It’s My Love mund ta shikoni në promon që u publikuar pak më parë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT