Telefoni më i ri nga Lenovo,A7600-M

Telefoni më i ri nga Lenovo është A7600-M. Ky model vjen me procesor orta-core MediaTek MT 6725,  2 GB RAM dhe 8 GB hapësirë të brendshme.
Ekrani i Lenovo A7600-M do të jetë 5.5 inç, kamera 13 megapiksela ndërsa ajo frontale 5 megapikselë. Ky model do të ketë mundësin për dy kartela SIM, lidhje për rrjetin 4G LTE dhe baterinë 3,000 mAh.
Ky telefon pritet të vjen më një çmim mjaftë të arsyeshëm, për vetëm 160 dollarë.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT