Telefoni LG G4 vjen së shpejti

Modeli më i ri i telefonave nga kompania e njohur LG, prite që të vjen në muajin prill. Besohet se ky model do të ketë një ekran 5.6 inç, ndërsa për rezolucion të tij ende nuk dihet.
Për ketë model po ashtu përfolët se do të ketë procesorin Qualcomm Snapdragon 810 SoC, 3GB RAM, kamerë kryesore 16 megapikselë, sistemi operativ Android 5.0 Lollipop dhe një sensor për gjurmët e gishtërinjve.
Megjithatë kanë mbet edhe pak ditë deri te prezantimi i modelit më të fundit nga LG dhe të bëhen publike të gjitha specifikat e LG G4.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT