Të shtëna me armë në Prishtinë, plagoset një person

Para pak minutash ka pasur të shtëna me armë zjarri në sheshin e Prishtinës më saktësisht tek hotel “Swiss Diamond”.

Sipas dëshmitarëve thuhet se si pasojë e të shtënave ka mbetur një person i plagosur dhe janë arrestuar tre persona, transmeton Telegrafi.

Në vend ngjare kanë dalë policia dhe autoambulancat.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT