“Të shohim përditë, s’je kështu” – Moderatorja shqiptare ia tregon vendin ndjekësit

Moderatorja Hygerta Sako është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh foto nga përditshmëria apo nga projektet e saj në televizion.

Së fundmi moderatorja bukuroshe ka postuar një foto e veshur me kapuç e triko duke u shfaqur sa më ngrohtë në këto ditë dimri. Përpos komplimentave, ka pasur dhe kritika e një prej tyre Hygerta ka vendosur t’i përgjigjet.“Ti ose je negativ ose ke probleme me sytë. Po marr të mirëqenë këtë të dytën, kështu që shko bëj një vizitë vëlla. Nuk di që filtrat të zbukurojnë tiparet që të ka fal Zoti, nëna dhe babai. Të përshëndes”, iu përgjigj Hygerta.