Të jesh 44 vjeç dhe të kesh trupin si peshk, kjo është nusja e Istogut

Ledina Qelo e ka lënë këngën paksa anash, por jo edhe përkujdesjen për dukje. Këngëtarja e njohur po kalon disa ditë pushimi me familje në Shqipëri.

Vitet për të duket se janë vetëm numra. Në pozat e fundit, Ledina duket shpërthyese dhe me linja perfekte.

Për ata që se dijnë, Ledina Qelo është nuse e Istogut.

Ajo është e martuar me ish-boksierin e njohur Naim Kabashi nga Gurrakoci i Istogut, ndërsa çifti ka vite që jetojnë në Gjermani./Indeksonline/