Të hënen dihen tre finalistët për “Topin e Artë”

 

UEFA ka bërë të ditur se të hënen në ora 14:00 do të shpallen tre finalistët e “Topit të Artë” për këtë vit.

Tre kandidatët e mundshëm për këtë vit janë: Messi, Ronaldo dhe Neymar./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT