Të flesh në ajër, kjo ndodh vetëm në Kinë! (Video/Foto)

Në Shanghai të Kinës është zbuluar një metodë re për të bërë gjumë të qetë larg zhurmës.

Disa persona kanë shpikur idenë për të fjetur në ajër, duke lidhur shtretër improvizues mes dy kodrave, transmeton Indeksonline.

Kjo dëshmon që në Kinë vërtet njeriu sheh dhe provon gjithëqka.

Por shumë pak kush do të kishte guxim të provonte gjumë me përplot adrenalinë. /Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT