Të bukura dhe provokuese/ Njihuni më gratë që mbrojnë Vladimir Putin

Ato janë të bukura dhe sigurisht mjaft profesioniste.

Bëhet fjalë për forcat ushtarake ruse, ku gratë kanë një rol mjaft të rëndësishëm.

Shpesh erë ato bëhen pjesë e konkurseve të bukurisë, por kjo ka ngjallur mjaft debate.

Sipas kritikëve, një konkursi tillë është diskriminues për këto gra.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com